12-10-2013
AAA |
Ocena: 1  1 głosów
Ekipa z Warszawy
Stacja MTV w Polsce wyjawiła, że tworzy właśnie program „Ekipa z Warszawy” ma to być nasz odpowiednik „Ekipa z New Jersey”. Czy program będzie tak popularny, jak jego amerykańska wersja?

Warsaw Shore

′Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy′ to nazwa nowego programu w MTV, który pewnie w przyszłym roku pojawi się w ramówce rzeczonej stacji. W wielkim skrócie mamy w nim możliwość podglądania losów grupki ludzi, których połączył jeden dom. Jednak tutaj nie zostają oni zamknięci w czterech ścianach, nie ma też eliminacji. Po prostu przez cały czas ekipa dobrze się bawi. W amerykańskiej wersji nie brakowało więc nocnych klubów, bijatyk i innych ekscesów. Oczywiście w całym tym barwnym życiu jest też miejsce na uczucia.


MTV Polska chce stworzyć ′Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy′, gdyż podobno zauważyło, że Polacy bardzo lubią Ekipę z News Jarsey i śledzili również losy bohaterów odpowiednika tego programu w Anglii – Ekipa z New Castle.


Ma to być największa produkcja polskiego oddziału MTV w historii. Oby więc rozmachem przypominały chociaż w połowie wersje zagraniczne. Do tej pory bowiem nasze odpowiedniki takich programów, jak „Szał ciał”, „Pimp My Ride by CocaCola” Zero czy „Operacja stylówa” wypadały blado w porównaniu z oryginałem i szybko znikały z ramówki stacji.


wykop.pl twitter.com blip.pl flaker.pl digg.com facebook.com
Skomentuj
komentarzy (0)
Kod obrazkowy:
Pseudonim (maksymalnie 50 znaków)
Można wpisać maksymalnie 2000 znaków. Pozostało 2000 znaków.
Najnowsze zdjęcia
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze konkursy
ENEMEF: Noc Step Up to najbardziej roztańczony maraton tego roku.
więcej »

Zaproś do stacji znajomych
Newsletter
Copyright © 2009-2016 StacjaKultura.plReklama|Kontakt|Mapa serwisu|Polityka prywatności|Zasady korzystania z serwisu|Partnerzy|RSS
Kopiowanie treści i zdjęć bez pisemnej zgody redakcji zabronione.